DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 15.04.2016 09:25:54 

Stránky o hře MHD SIMULATOR 2009

Informace a návody

Informace o hře

Jedná se o první český tramvajový simulátor. Lidé v tomto simulátoru chodí, nastupují, vystupují a mrkají (stručně řečeno žijí).

Hra má několik úrovní. Na začátku hry dostanete starší typ vozu T3. S ním jezdíte po městě a čím více lidí nastoupí, tím více peněz dostanete, lidé se však v tomto městě dělí na čtyři sociální skupiny (1. nemajetní - šedá trička, 2. dělníci - zelená trička, 3. úředníci - tyrkysová trička, 4. elita - bílá trička) a podle toho také získáváte určitý zisk za cestujícího.

Práci Vám komplikují semafory (návěstidla), které Vám mohou dát červenou (stůj) a při projetí této barvy (návěstního znaku) Vám hra odečte 50 dolarů, pokud toto ještě jednou v herním kole zopakujete odečte se Vám 100 dolarů, atd., dále Vám hra odečte 50 dolarů při překročení povolené rychlosti, také budete penalizováni ztrátou 5 dolarů, pokud projedete zastávku a nakonec když přijedete na zastávku pozdě, tak Vám také odečte hra peníze.

Po splnění požadavků (určený počet přepravených cestujících různých sociálních skupin) se Vám otevře nová linka, která je zase o něco těžší než ta předchozí. Při dostatku vydělaných peněz si můžete kupovat nová vozidla a to od druhého vozu T3 po Škoda Porsche 13T.

Jak se hra ovládá?

 

Hra se ovládá těmito klávesami

Jízdní stupně:

Q = konstatní rychlost 0 km/h

W = konstatní rychlost 15 km/h

E = konstatní rychlost 30 km/h

R = konstatní rychlost 45 km/h

T = konstatní rychlost 60 km/h

Otevírání a zavírání dveří:    D

 

Kde ji mohu stáhnout?

STAHUJTE ZDE